Deelnemers Gistelbon

De Gistelbonnen kunt u gebruiken bij onze lokale handelaars en marktkramers. De lijst met deelnemende zaken kunt u hieronder terugvinden. U herkent de deelnemende handelaars ook aan de raamstickers.

Deelnemende handelaars Gistelbon

’t Friethuys  
’t Paviljoentje  www.paviljoentje.be
’t Decohuys https://hetdecohuys.be/
3D-Lunch  https://www.3d-lunch.be/ 
Actuelle A&D   
AD Ceramics Davida   https://adceramics.be/ 
Algemeen schrijnwerk Bart Maes   
All-in center Mia  
Apocare Cremers   
Apotheek Moerdijk  https://www.apocare.be/Home/ 
Apotheek Van Overberge  https://apovanoverberge.be/ 
Apotheek Vital  https://apotheekvital.be/ 
B&B Nieuwhof  https://www.nieuwhof.be/ 
Back to Basics Marlies Senaeve  
Bakkerij Devisch  https://www.bakkerijdevisch.be/ 
Bakkerij Ludo  
Ballonnenhuisje  http://www.ballonnenhuis.be/ 
Bardeja  https://www.bardeja.be/ 
Beau M  https://www.beaumgistel.be/ 
Beautyzone https://beautyzone.be/nl/prijslijst
Beuselinck-Cobbaert  https://www.beuselinck-cobbaert.be/nl 
Boerenmarkt ’t Groenselpoortje / Hans Denoo  https://www.tgroenselpoortje.be/ 
Boerenmarkt Bloemencenter Verschoore  
Boerenmarkt De Lijsterbes  https://www.de-lijsterbes.be/ 
Boerenmarkt Hoevevlees ’t Eendenhof  https://www.eendenhof.be/ 
Boerenmarkt Konijn & Gevogelte Marc Feys  https://www.de-lijsterbes.be/
Boerenmarkt Vishandel Maxim  
Brus  https://brusgistel.be/ 
Buurtwinkel Wellington Fresh – Snaaskerke  https://www.wellington-fresh.be/ 
Café De Kroon   
Choupana  https://www.choupana.be/ 
Coiffure Hair Boutique   
Dakwerken Cazaux  https://www.dakwerken-cazaux.be/ 
David sport  http://davidsport.be/ 
De Kringwinkel Gistel  https://www.dekringwinkel.be/centrum/12/winkel/209/index.html 
De Molenhoeve  https://gcvamymae.vpweb.be/ 
Desender Lode BVBA  https://www.desender.be/ 
Doom Lingerie   
Eet-en Koffiehuis SANSUNIEK  https://sansuniek.be/ 
Eau 23 https://www.eau-23.online/
Elektro Janssens  http://www.elektrojanssens.be/ 
Esthetiek Annick   
Esthétique Carrès   
Fenna’s Petshop en trimsalon  https://ovescanis.be/trimsalon/
Fitnesscenter The Gym Gistel  https://www.thegymgistel.be/ 
Foodbar Sylvère   
Frietje   
Frituur de Groene 62   
Garage Airco Provoost  https://garage-provoost.be/ 
Garage Degadt  https://www.opeldegadt.be/ 
Groenten en fruit Dumarey   
Hair by Lynn   
Hairstudio Tikini  https://tikini.be/ 
Herberg Cornelius   
Hoevehotel Ter Haeghe  https://www.terhaeghe.be/ 
Hondenpension De Snuffel  https://www.de-snuffel.be/ 
Horecamaterialen De Meester Wim BV  https://www.demeesterwim.be/nl/ 
Horlogedokter.be  https://www.horlogedokter.be/ 
Il piccolo mondo  
Isi Mini Market https://www.isiminimarket.be/
Jinys BBQ  http://jinysbbq.be/ 
Jumplay  https://www.jumplay.be/ 
Juwelen Mimy  https://www.juwelenmimy.be/ 
Kaas & Co  https://www.kaasenco.be/ 
Kapper (heren) Jim Caroen   
Kapsalon Anja   
Kapsalon Christine  https://www.kapsalonchristine.be/ 
Kapsalon Lieve   
Kapsalon Marc   
Keurslager Dewilde  https://meattime.be/be-nl/keurslagerdewilde/overview 
Kinesitherapie Eline Vandamme - Kine Gistel  https://kine-gistel.be/ 
Kocoon Fashion   
Kousen en panty’s Nathalie  https://www.kousennathalie.be/ 
La Gare  https://www.la-gare.be/ 
Le Pavillon  https://www.pavillon-chang-long.be/ 
Leonidas  https://www.leonidas.com/be_nl/winkels/gistel/leonidas-gistel 
Lingerie Freya   https://www.lingerie-freya.be/ 
Lowie Frieton  https://www.lowiefrieton.com/ 
Maandagmarkt ’t Snoepertje   
Maandagmarkt Close to you kledij   
Maandagmarkt Coudeville Pepijn   
Maandagmarkt De Kiphalle   
Maandagmarkt Dessertmobiel   
Maandagmarkt D-K Clean   
Maandagmarkt Groenten en fruit Maertens  https://groentenenfruitwebshop.be/ 
Maandagmarkt Hoevekazen en zuivel Tineke  https://hoevekazen-tineke.business.site/ 
Maandagmarkt Kledij Eembeck Liliane   
Maandagmarkt Kwaliteitsslagerij Nico  
Maandagmarkt Mazhar Mohammad   
Maandagmarkt Sokken & Panty’s Franckie   
Maandagmarkt Tricot Pierrot   
Maandagmarkt Vishandel Patria   
Medische pedicure Caroline  https://medischpedicurecaroline.be/ 
Medische pedicure en schoonheidszorgen Inge   
Medische pedicure Eveline Moerkerke  https://www.medischepedicureeveline.be/ 
Mels   
MK Wijnen  https://mkwijnen.be/
NV Maertens Electro  https://www.electromaertens.be/nl 
Ontwerp Marloes  https://ontwerpmarloes.be/ 
Optiek Carine  https://www.optiekcarine.be/ 
Optiek De Jonckheere  https://www.optiekdejonckheere.be/ 
Oxfam Wereldwinkel Gistel  https://oxfambelgie.be/winkels/gistel 
Papierhandel Groep D  http://papierhandelgroepd.be/ 
Patisserie Finesse  https://patisserie-finesse.be/ 
Petitou https://www.petitou.be/
Pro Show Gear   
Restaurant Feestzaal Traiteur De Lysse  https://www.delysse.be/restaurant.html 
Rogiers aannemingen  https://rogiersaannemingen.be/ 
Schoen- en sleuteldienst Provoost  https://www.schoenensleuteldienstjeanclaudeprovoost.be/ 
Schoonheidssalon Sharon  https://www.schoonheidssalonsharongalle.be/ 
Sileau bvba  https://www.sileau.be/ 
Slagerij Franky   
Slagerij Lieven   
So French   
Spijshuis Godelieve  https://www.spijshuis.be/ 
Sport- en dieptemassage Dennis Duinslaeger  https://sportendieptemassage.be/ 
Sportkaffee https://sportkaffee.be/ 
STN.bags  https://www.stnbags.be/
Studio Creatief  https://studiocreatief.be/ 
Taxi D&D   
Teas & Bees   
Time4relax https://www.time4relax.be/nl/massage
Traiteur Matthias  https://traiteurmatthias.eatbu.com/?lang=nl 
Tuinbouwmachines Galle  https://tuinbouwmachinesgalle.be/ 
Tuincenter Defever   https://www.tuincenter-defever.be/ 
Tuincentrum Luyckx  https://www.tuincentrumluyckx.be/ 
Velo’s Vanderbike  https://www.vanderbike.be/ 
Vishandel Marleen (iedere donderdag van 14 tot 18 uur aan de Oostendse Baan bij Frituur Lowie Frieton)   
Vloeren Vanhixe  http://www.vanhixe.be/ 
Wijnhandel Lootens  https://wijnhandellootens.com/ 
Woonidee Denys  https://www.woonidee-denys.be/