Take away & thuisleveringen

Update 15 mei - 11 uur
  Afhaal Thuisleveringen Telefonisch bestellen Online bestellen
Viswinkels        
fish@home neen ja 0495 21 07 55 bestellingen@fishathome.be
Vishandel Maxim neen ja 0493 21 25 17 vishandelmaxim@gmail.com
Vishandel Marleen neen ja 0493 21 94 18 vishandelmarleen@gmail.com
         
Diverse voedingswinkels        
Tine Hoens zuivel en kaas ja ja 0477 79 02 52  
         
Restaurant & bistro        
Paviljoentje ja neen 0479 59 01 19 paviljoengistel@gmail.com 
De Molenhoeve ja neen 0479 23 53 19 info@demolenhoeve.be
Zeer Lekker ja ja 0470 60 55 99 info@zeerlekker.be
De Ratatouille ja neen 059 43 75 56 alainarnoys@hotmail.com
De Lysse ja ja 0477 49 70 93 delysse@telenet.be
De Kallebasse ja neen 059 27 88 23  
Hoevehotel Ter Haeghe ja ja

059 26 60 17

info@terhaeghe.be

         
Ontbijt & lunch        
Brus ja ja 059 44 16 44 takeaway@brusgistel.be
3D-lunch ja nee 0499 72 16 84 info@3D-lunch.be 
Sansuniek ja ja 059 50 15 90 sansuniek@skynet.be 
Amarant ja ja 0499 16 48 40  
Choupana nee ja 059 27 89 14 donata.tournoy@hotmail.com
         
Traiteurs        
Traiteur Matthias ja ja 0475 33 01 25 traiteurmatthias@telenet.be
Lieven Passchyn ja ja   info@lievenpasschyn.be
Il Piccolo Mondo ja nee 059 40 36 30  
         
Café & tea-room        
Teas & Bees ja ja 0486 08 85 85 krisosaer@hotmail.com
DD BaR! ja ja 0476 54 76 71 infoddbar@gmail.com 
         
Snelle snack        
Frituur Smulhuisje ja neen    
Frituur André ja neen 047 74 09 38  
Frituur 't Frietje ja ja 0498 16 22 99  
Frituur Lowie Frieton ja neen   lowiefrieton.one2three.app
Pizzeria Al Dente ja ja 0472 39 15 22  
Pizzeria Bella Italia ja nee 059 44 08 99  

Door lokaal te kopen, steunen we onze eigen economie en zorgen we voor elkaar. Daarom lanceerde Vlaams minister van Economie Hilde Crevits samen met VLAIO, Unizo, NSZ en VLAM de website koopinjebuurt.be. Dit platform is een online verzamelplaats waar je als consument lokale ondernemers kan terugvinden aan de hand van een zoekmachine.

Gepubliceerd op woensdag 18 maart 2020 16.40 u.