Welke winkels zijn nog open in Gistel?

Update 30 maart 2020 - 15 uur
  Afhaal Thuisleveringen Telefonisch bestellen Online bestellen
Apotheek        
Apotheek Vital ja ja 059 27 81 46  
Apotheek Cremers ja ja 059 27 84 41  
Apotheek Jonckheere ja ja 059 27 87 98  
Apotheek Moerdijk ja ja 059 27 91 71  
         
Bakkerijen        
Bakkerij Devisch ja neen 059 27 71 77 www.bakkerijdevisch.be
Bakkerij Edelweiss ja neen 059 27 80 65   
Bakkerij Ludo ja neen 059 27 80 52  
Bakkerij Marc Degrande ja ja 059 27 88 08  
Bakkerij Yves en Els ja neen 059 27 85 57  
Finesse Patisserie  ja neen 059 27 85 37 www.patisserie-finesse.be
         
Slagerijen        
Keurslager Dewilde ja neen 059 27 82 44 https://meattime.be/be-nl/keurslagerdewilde
Paardenslagerij De Zaeyer ja ja 059 27 87 67  
Slagerij Francky ja neen 059 32 17 23 slagerij.franky@skynet.be
Slagerij Lieven ja ja 059 27 89 35 lievendulst@hotmail.com
Slagerij Nico neen ja 0467 04 18 16  
         
Supermarkten        
Okay ja neen    
Carrefour ja neen    
Lidl ja neen    
Bon'app ja neen    
         
Viswinkels        
fish@home neen ja 0495 21 07 55 bestellingen@fishathome.be
Vishandel Maxim neen ja 0493 21 25 17 vishandelmaxim@gmail.com
Vishandel Marleen neen ja 0493 21 94 18 vishandelmarleen@gmail.com
         
Diverse voedingswinkels        
Groenten en Fruit Dumarey ja neen 059 27 85 50  
Leonidas ja ja 059 70 30 15 info@chocolates-sweets.be
Kaas en Co ja ja 059 44 75 74 info@kaasenco.be
Hoevewinkel Milki ja neen 0496 38 23 34 info@milki.be
Wijnhandel Lootens ja ja 059 27 75 20 lootens@wijnenlootens.be
Walters Finest neen ja 059 27 66 07  
Wijnhandel MKWIJNEN ja ja 051 58 38 26 www.mkwijnen.be
Balsemien ja ja 059 27 50 88 balsemien@telenet.be
Tine Hoens zuivel en kaas ja ja 0477 79 02 52  
Choupana neen ja 059 27 89 14  
Mundo Spirits neen ja 0499 53 53 77 info@mundospirits.com
         
Afhaal(restaurants)        
Al Dente ja ja 0472 39 15 22  
Zeer Lekker ja ja 0470 60 55 99 info@zeerlekker.be
De Ratatouille ja neen 059 43 75 56 alainarnoys@hotmail.com
De Lysse ja ja 0477 49 70 93 delysse@telenet.be
Brus ja ja 059 44 16 44 takeaway@brusgistel.be
Amarant ja ja 0499 16 48 40  
Traiteur Matthias ja ja 0475 33 01 25 traiteurmatthias@telenet.be
Lieven Passchijn ja ja   info@lievenpasschyn.be
De Kallebasse ja neen 059 27 88 23  
         
Frituur        
Smulhuisje ja neen    
André ja neen 047 74 09 38  
t Frietje ja ja 0498 16 22 99  
Lowie Frieton ja neen   lowiefrieton.one2three.app
         
Krantenwinkels        
Dagbladhandel Trinh ja   0475 24 45 40  
All-in center Mia ja   059 27 71 88  
         
Dierenvoeding        
Hondenpension De Snuffel ja ja 0498 43 38 43 bettina.peel@telenet.be
Gepubliceerd op woensdag 18 maart 2020 16.40 u.